151. Zasněžená krajina
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč