15. Letní dívka
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 57,5 x 52,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč