193. Dívka s maskou
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2000
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 53 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč