76. Zátiší s citronem
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vpravo dole
Datace: 1999
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 29 x 34 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč