95. Kuřácké zátiší
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
Signováno dole uprostřed, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 47 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč