200. Marco Polo s Kublaj-chánem
Autor: Zdeněk Rozkopal
(1924)
signováno vpravo dole
Šířka: 45 cm, výška: 85 cm, rámování: 87 x 46,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč