5. Zrození nového dne

Autor: Zdeněk Hudeček
(1938)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55,5 cm

Konec dražby: 22.10.2019 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč