U plotu

Autor: Robert Schindler
(1942 Zlín)

signováno a datováno vlevo dole
Datace: 2005
Šířka: 35 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 43 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč