3. Dotek tvých vlasů (na mém čele)
Autor: Milan Romaňák
(1957 Šahy)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1997
Šířka: 37 cm, výška: 31 cm, rámování: 44,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 23.10.2019 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč