62. Tělo
Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)
signováno a číslováno vpravo dole tužkou 78/100. Volný list
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 17,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč