466. Váza - unikátní dekor
Autor: František Pečený
(1920 Bratřejov - 1977 Heřmanova Huť)
unikátní porcelánová ručně malovaná váza, vesnické motivy, signováno Pečený, datováno 46
Materiál: porcelán, datace: 1946
Šířka: 21 cm, výška: 33 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 28.07.2019 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 900 Kč