72. Váza - unikátní dekor

Autor: František Pečený
(1920 Bratřejov - 1977 Heřmanova Huť)

unikátní porcelánová ručně malovaná váza, vesnické motivy, signováno Pečený, datováno 46
Materiál: porcelán, datace: 1946
Šířka: 21 cm, výška: 33 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 07.09.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 900 Kč