Postava muže

velká kresba na kartonu, špatně viditelná signatura uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno v dobovém rámu
Technika: kresba, datace: 18. století
Šířka: 46 cm, výška: 67 cm, rámování: 90 x 74 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč