151. Zámeček u vody
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 49 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč