318. Usměvavý klučina

Autor: Felix Vally
(1866 - 1954)

signováno vpravo dole, krakeláž, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 45 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.06.2021 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč