Dívka u rybníka

Autor: Josef Horňák
(1891 Vyškov na Moravě - 1975 Brno)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: pošk. 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.11.2021 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč