107. Lovec motýlů
Autor: Vlasta Švejdová
(1946 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1979
Šířka: 52 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 38 x 68 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 18.09.2019 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat