107. Lovec motýlů

Autor: Vlasta Švejdová
(1946 Brno)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1979
Šířka: 52 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 38 x 68 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 18.09.2019 21:15 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat