106. Dýmka a karta
Autor: Leonid Ochrymčuk
(1929 Brno - 2005 Brno)
signováno v obraze vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1977
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 18.09.2019 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč