19. V zimě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 56 cm pošk.
Konec dražby: 21.10.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč