V zimě

Autor: Leonid Ochrymčuk
(1929 Brno - 2005 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 56 cm pošk.

Konec dražby: 21.10.2019 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč