120. Přišlo jaro
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 59,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 61,5 x 77 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč