121. Čluny
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1970
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 75 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč