Párové obrazy Zima a Léto

Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)

singnováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 47 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč