3. Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Havlíčkově Brodě
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno.
Skutečný rozměr obrazu: 69 x 54 cm, skutečný rozměr rámování: 81 x 65 cm
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 69 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč