88. Čluny

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1970
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 75 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč