Jesenicko

Autor: Franta Buben

nesignováno
Šířka: 91 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 101 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč