1306. Jesenicko
Autor: Franta Buben
nesignováno
Šířka: 91 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 101 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč