153. Čertovka - E. Šmucr
signováno vlevo dole
Technika: olejová tempera
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 67 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč