Krajina

Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)

signovávno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč