136. Cesta přes Škarman
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč