34. Lom u Luženic
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč