152. Muž v kroji
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1942
Šířka: 30 cm, výška: 44 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč