152. Na poli
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 66 cm, rámování: 79,5 x 103 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč