152. Svatoš - Zátiší s květinou
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 28 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 32 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč