37. Vesnice s řekou
Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)
signováno vpravo dole
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 31,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč