Krajina

Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu výstavní razítko, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 35 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 46 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč