Kytice

Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1980
Šířka: 27 cm, výška: 41 cm, rámování: 51,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč