119. Studie postav

signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 33 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč