120. Studie postav
Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)
signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 19.09.2019 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč