119. Studie postav

Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)

skica, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 33 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:28 SELČ

Zbývá: 1d 6h 4m 23s

Vyvolávací cena: 450 Kč