26. Dítě u snídaně
Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 76 cm
Konec dražby: 22.10.2019 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč