284. Křížek na rozcestí

Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, orámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1925
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 56,5 x 71,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč