Studie postav

Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)

signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 33 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč