153. L. Štebel - Krojovačka
Signováno vlevo dole, na reversu datováno. Rámováno.
Technika: olej na dřevě, datace: 1946
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 44 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč