153. Náhodné setkání
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč