11. Moře
Autor: R. Bernhardt
signováno vpravo dole, zažloutlý lak, rámováno, velký formát
Technika: olej na plátně
Šířka: 117 cm, výška: 85 cm, rámování: 106 x 137 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč