Moře

Autor: R. Bernhardt

signováno vpravo dole, zažloutlý lak, rámováno, velký formát
Technika: olej na plátně
Šířka: 117 cm, výška: 85 cm, rámování: 106 x 137 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč