Pohled na Říp

Autor: Stephan Kasprazak
(1899 ? - 1952 Varšava, Polsko)

signováno vlevo dole, malba nečištěna, rámováno v dobovém blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 65 cm, rámování: 83 x 117 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč