20. Kytice
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: 38,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč