22. Jarní bledule
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 53,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč