23. Hříbek
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 31 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč