36. Po práci - XXL Formát
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
galerijní formát obrazu pocházející přímo od autorky, nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 117 cm, rámování: 135 x 114 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč