39. Hory v Asii
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 22,5 x 25 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč