211. Švestky u cesty
Autor: Bedřich Horálek
(1913 Hradec Králové - 1981 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč